Who Am I – Ben Kimim (2014)

Who Am I – Ben Kimim (2014)

İlk başta şunu söyleyebilirim: Bu filmin beni bu kadar etkileyeceğini beklemiyordum. Film için duble ters köşe diyebilirim. Filmdeki ana karakter bana biraz Edward Northon’nun Fight Club’taki rolünü hatırlattı. Ki izleyince siz de hak vereceksiniz diye düşünüyorum.

Filmin konusuna gelirsek… Kahramanımız 25 yaşında, asosyal ve tam bir bilgisayar dahisi olan Benjamin’dir. Yeraltı bir hacker (bilgisayar korsanı) grubu Benjamin’i aralarına davet eder ve Benjamin, istemeyerek de olsa kabul eder. Olaylar bundan sonra başlayacaktır. Mafya istihbarat ve hacker grupları arasındaki ilişkiyi ve hesaplaşmaları anlatan bu filmi soluk soluğa izleyeceğinize eminim. Yönetmenliğini Baran bo Odar’ın üstlendiği filmin senaryosuda yine bo Odar ile birlikte Jantje Friese vardır. Başrolde Tom Schilling yer alırken ona Elyas M’Barek, Wotan Wilke Möhringi, Hannah Herzsprung ve Trine Dryholm eşlik ediyor.

İyi seyirler dilerim.

Who Am I – Ben Kimim (2014) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

  82 Yorum

 1. Kesinlikle izleyin

 2. bu filmi izlemeyen çok şey kaybetmiş demektir

 3. Zaman kaybı diyen arkadaşların muhakkak farklı bir zevk anlayışı olmalı bu film gerçekten inanılmaz. Kurgu beni çok etkiledi.. Filmin sonu sürprizlerle dolu ve ŞİDDETLE KESİNLİKLE tavsiye ediyorum..

  film-önerileri ailesine teşekkürler..

 4. çok iyiydi cidden ters köşe etti 😉

 5. 1 saat 23. Dakikada Fight Club’ın posteri var 🙂

 6. önerileriniz çok iyi
  aralarında izlemediğim filmler olsa da gerçekten iyi bir liste oluşturmuşsunuz
  teşekkürler..
  🙂

 7. ZAMAN KAYBI.BOŞ VAKTİNİZ VARSA İZLEYİN

  • sen selena izlemeye devam et

  • Sen filmi anlamamışsındır o filme kötü diyen ilk seni görüyorum

 8. Filmi izlerken belki dikkat etmişinizdir cocugun evinde duvarda fight clup posterleri var bence bu film fight clup 2iydi diyebilirim izleyen bilir zaten harika ötesi filmdi

 9. Çok güzel bir film, en başından beri film kendisini izletiyor ve sürekli aceba ne olacak nasıl bitecek diye düşündürüyor.Ayrıca bu tarz film izlemeyi sevenlere “MR.Robot” adlı dizidyie tavsiye ederim tıpkı bu tarz ve bu filmi sevenlerin hoşuna gidecektir şuan için 1. sezonu bitmiş durumda haziran 2016 da 2. sezon başlayacak.

 10. film biterken kafamı duvarlara vurdum mükemmel ötesiydi

 11. Kesinlikle Harika bir film, biraz bilgisayara ilginiz varsa mutlaka izleyin 🙂

 12. çok güzel film çıktı tavsiye için teşekkürler

 13. Yakın çevrem tarafından çok tavsiye edilen bir filmdi, burada da görünce izliyim dedim. Kesinlikle zaman kaybı değil izlenmesi gereken bir film.