İlginizi Çekebilir!
Vidalı Burun Hızması Nasıl Takılır?

Vidalı Burun Hızması Nasıl Takılır?

Okuma süresi: 1 dk, 58 sn

Vidalı hızmalar Dışarıdan bakıldığında son derece havalı görünmenize ve dışarıdan insanların sizi farklı bir şekilde algılamasına yardımcı olabilir. Bakımını gerçekleştirmek nispeten Kolay Olsa da videolu hızmanın en büyük sıkıntısı takma ve çıkarma işlemi olmaktadır. Büyük zorluk Tabii ki ilk başta yerleştirme işlemi olmaktadır. Taktıktan sonra büyük ihtimalle tekniğine hızlı bir şekilde alışacaksınız Şimdi sizlere videolu hızmanın nasıl yerleştirildiğini anlatalım.

Öneriler

Uygun bir temizleme solüsyonu kullanarak Öncelikle deliği iyice temizlemelisiniz ve temizleme solüsyonlarının Yaşadığınız yerdeki piercing mağazalarından rahatlıkla alınabileceğini de aklınızda bulundurun. Kozmetik dükkanlarından da rahatlıkla satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda online piercing satışı gerçekleştiren birçok mağazadan da bunları kendiniz temin edebilirsiniz.

Baş parmağınızı burnunuzu içine yerleştirdikten Sonra dediğin iç tarafına doğru bastırın tırnaklı taraf yerine baş parmağınızın yumuşak tarafını kullanmanızı tavsiye ediyoruz bu daha Acısız bir şekilde yerleştirme işleminizi sağlayacaktır.

Baş parmağınızı dediğin iç tarafı hafifçe bastırıldığında delik genişletilir ve hafif baskı ile beraber deliye Sizler de genişlediğini göreceksiniz. Vidalı hızmayı deliğin tarafından yerleştirdikten sonra Öncelikle hızmanın sivri kısmı yerleştirilir ve videolu Burun hızması saat yönünde döndürülür. Hızmanın uç kısmını hissettiğimiz zaman baş parmağınızı burnunuzdan çekin ve hızma yerine oturana kadar da tam anlamıyla döndürme işlemi yapmaya devam edin. Işlemi yaparken ve tekrar çıkartırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus Tabii ki temizliktir. Temiz bir şekilde yerleştirildiğini ve çıkarıldığının sterilize bir şekilde saklandığını önemini anlatmaya gerek görmüyoruz. Vücudun oldukça önemli organlarından bir tanesi olan burun bölgesinde bulunduğu için sağlığımız açısından sterilize bir şekilde kullanmanız ve doğru bir şekilde temiz tutmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yaz

Ömer Ulusoy

Sizlere en azından sitemizde keyifli anlar yaşatmak için, doğru zamanda doğru bilgiler paylaşmaya çalışan sıradan bir insanım :)