Toz Ol – Skiptrace (2016)

Toz Ol – Skiptrace (2016)

Skiptrace filminde Jackie Chan (Bennie Chan), Hong Kong’da dedektif olarak karşımıza çıkıyor. Bennie Chan ortağının ölümünden epey bir zaman geçmesine rağmen onun ölümüne sebep olan Victor Wong’u uzun yıllarca saplantılı bir şekilde bulmanın yollarını aramakta.

Günün birinde Bennie Chan’in yeğeni Bai Shu, mafya ile başını derde sokunca onu mafyadan kurtarmak için Bennie Chan yola koyulur ve çok önemli bir cinayetine şahit olan Amerika vatandaşı kumarbaz Connor Watts ile karşılaşır. Birbirlerinden tamamen zıt ve farklı karakterdeki bu ikili beraber yolculuğa başlarlar, Moğolistan’dan Çin’e oradan Makau’ya ve Hong Kong’a doğru uzanan uzun, zorlu ve eğlenceli bir maceraya başlarlar. Bu macerada Bennie Chan hiç beklemediği olaylarla karşılaşacak ve seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Baştan sona aksiyon ve macera içeren bir film, mizah yönüyle de ayrı bir keyif veriyor. Jackie Chan deyince dövüş sahnesi olmazsa olmaz zaten bol bol dövüş sahneleri izleyeceksiniz 🙂 Aksiyon ve komediyi iç içe her zaman olduğu gibi başarılı bir şekilde yapmayı başaran standart bir Jackie Chan filmi diyebilirim. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Toz Ol – Skiptrace (2016) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz