The Great Hypnotist – Tedavi (2014)

The Great Hypnotist – Tedavi (2014)

Herkese selamlar. İddialı bir filmle karşınızdayım. Öncelikle sitedeki ilk filmimi öneriyor olmam nedeniyle, çoğu kişinin bilmediğini düşündüğüm bir filmle başlamak istedim. ” Ben biliyorum canım ” diyenleri tebrik ediyorum 🙂

Filmin konusu ünlü bir psikolog olan adamın tedavi yöntemleri ve hastalarına olan yaklaşımı, bunun yanı sıra ukala olması ve kendini beğenmiş bir psikolog olması, yeni gelecek olan hastanın ilgisini çeker ve meraklandırır. Hasta ve doktor arasında geçen muhabbet dakikalar ilerledikçe farklı anlara tanık olmanıza sebep olacaktır. Söylemekte fayda var, film Çin yapımıdır. Önyargı ile yaklaşmamanızı, omo ben çon folmo ozlomoyorom dememenizi tavsiye ederim. Son sahne sürprizi ve psikoloji filmlerini sevenlere şiddetle öneriyorum. Pişman olmayacaksınız. Keyifli seyirler şimdiden.

Tedavi (2014) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    61 Yorum

  1. dikkatli izlendiginde mübalağa bir final görmezsiniz..fakat ilk başlarda ‘acaba bir altıncı his mi’ dedim,ilgisi yokmuş..özgün bir film.iyi seyirler.

  2. Film gayet hoş. Psikoloji, sır, gerilimin hoş harmanlandığı bir film olmuş.

  3. The Lost tadı veren gayet sağlam bi filmdi. Sırin açıklanmasıylada bitmeyip bi on dk sonraki üstünde duruldu. Kadehin yıkılıp masaya suyun dökülmesiyle gerçek sır hadiseyi o an dank etti. Sıkmadan çekici biçimde izletiyor. Hipnoz anlamında bütün bir hipnozluk filmdi. Hipniz tekniklerine bayıldım. İzletin. 2009 imalli The Lost filminide izleyin, daha iyi baş döndürüyor.