İlginizi Çekebilir!

That Awkward Moment – Müzmin Bekarlar (2014)

Okuma süresi: 0 dk, 49 sn

Jason, Daniel ve Mikey beraber yaşayan çok iyi 3 dosttur. Filmimizde bu 3 dostun hem birbirleriyle hem de kızlarla olan ilişkileri üzerinden gider. 3 farklı karakterin hepsinin kendine ayrı sorunları vardır. Bu da filmi izlerken 3 ayrı film tadında hikayeyi tek bir filmde izleme imkanı veriyor.

Ben bu filmi izlerken hatırladığım kadarıyla çok eğlenmiştim. Bununla beraber romantizm havasını da yer yer yaşatmakta başarılı bir film. Siz de romantik komedi tarzında bir film arıyorsanız bu film size keyifli bir 90 dakika yaşatacaktır. Film arkadaş ortamında iyi gidebilecek tarzda, güldüğüm bazı sahneleri hala aklımda. Aileyle izlenebilecek bir film olmadığını belirtmeliyim.

Başrollerinde High School Musical ile tanıdığımız Zac Efron, son zamanlarda bir çok filmde izlediğim ve beğendiğim Miles Teller ve Micheal B. Jordan oynamakta, yönetmen koltuğunda ise Tom Gormican var. İzleyecek herkese iyi seyirler.

Bir Cevap Yaz

    1 Yorum

  1. Abi lütfen daha fazla düşünmeden google!a yazıpda izleyim ama film bağımlılık yapıyo etkisinden çıkamayabilirsiniz… 😀