Tanrının Kitabı – The Book Of Eli (2010)

Tanrının Kitabı – The Book Of Eli (2010)

Amerikan yapımı Tanrının Kitabı filminin yönetmen koltuğunda Albert Hughes ve Allen Hughes kardeşler oturuyor.  Görselliği, mekanları ve aksiyon sahneleri ile öne çıkmayı başaran filmin kadrosunda Denzel Washington, Gary Oldman, Mila Kunis ve Michael Gambon var. Başlarda ağır bir tempoda başlıyor fakat filmin süresi ortalama iki saat olmasına rağmen hiç sıkılmadan izlettiriyor kendini, ders verici replikleri ve senaryosu ile de kalite güzel bir film.

Tanrının Kitabı filminin konusunda güneş patlaması ardından neredeyse yok olmuş dünyada sağ kalanların yaşam mücadelesini ve başrol oyuncumuz Eli (Denzel Washington)’un insanlığı kurtaracak tek şeyin o olduğunu düşündüğü bir kitabı canı pahasına koruma mücadelesini anlatıyor. Felaket sonrası dünya teması tarzı filmlere ilginiz var ise mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Tanrının Kitabı – The Book Of Eli (2010) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    68 Yorum

  1. Çok güzel tavsiye ederim bende

  2. Hayatımda izlediğim en iğrenç film. Anlamsız, konusu saçma. Salak saçma zaman kaybı bir film.

    • Tam aksini düşünüyorum izlediğim en iyi Danzel Washington filmiydi, sanırım siz bu tarz filmleri sevmediğiniz için bu şekilde yorum yapmışsınız hiç sıkılmadan izledim ve çok başarılıydı bence.

      • Bu tarz filmleri seviyorum ama bu film işlenişi bakımından yetersiz geldi. Filmin konusunu katletmişler.