Son Macera (2017)

Son Macera (2017)

Oscar ödüllü Morgan Freeman, Michael Caine , ve Alan Arkin ‘ın oynadığı, başrolü 3 yaşlı adamın paylaştığı komedi filmi. Film ,banka tarafından haksızlığa uğramış üç emekçi arkadaşın sırasıyla (Willie ,Joe ,Al ) başından geçmektedir. Bir gün kendi bankasının soyulmasına şahit olan Joe bundan çok etkilenir. Bankanın soygun dolayısıyla emeklerini veremeyeceklerini açıklaması 3 arkadaşı maddi olarak sıkıntıya ve bunalıma sokar.

Zaman sonra kaybedecek hiç bir şeyleri olmadıklarını düşünür ve yaşlarının getirdiği güvenle bir işe kalkışırlar. Düşünceyi ortaya atan Joe (Micheal Caine) diğer üç arkadaşı da yavaş yavaş, 35 yıldır birlikte oldukları kendi bankalarını soyguna ikna eder. Mükemmel planlanmış bir soygunla bu işi o yaşta başarabilecekler mi yakalanacaklar mı?

Ben izlerken çok keyif aldım. Sıcak samimi  bir film. . İçerisinde yer alan bazı güzel mesajlar ara ara insanı duygusallığa sürüklese de her şey çok tadında. Alışılmış konunun ,alışılmışın dışında kişilerin oynaması çok  heyecan verici. Mutlaka izleyin.İyi seyirler…

Son Macera (2017) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

  61 Yorum

 1. yüksek temenni ile izlerseniz canınız bunalabilir. hafif bir komedi-dram filmi olmuş. neşeliydi 6,5/10.

 2. bayılıyorum bu adamlara

 3. Ceza evine girersek günde üç öğün yemek ayrıca elektrik, kira gibi bir tasamızda olmaz. Neşeliydi ailece izlenecek güzel bir üretim olmuş. Öneri ederim.

 4. senaryosu sayesinden kendini izletemeyen,oyuncu kadrosu iyi olan üretimlerden biri.izlenmese de olur.öyle ahım şahım bir üretim değil.60 yaş üstüne hitap etmekte.

 5. yer yer gülümse ettiren cümbüşlü bir film. ben E.T. miyim sahnesine bittim… 10/7

 6. Senaryo ile alakalı çok fazla bir şey beklemeden zaferli oyuncuların şovunu izlemek isteyenler için hoş bir üretim . Komedi – dram ağırlıklı üretim yer yer hoş güldürüyor ve inceden sistem tenkidi ile drama geçebiliyor. Yan şahsiyetler de böyle filmler için hoş seçilmiş , hoş zaman geçirmek için izlenebilir bir üretim.

 7. Bu film adları neden tuhaf biçimde ve bizdeki adları değişik olur mana bulamadım.
  İki kurttan böyle bir film çıkması hoş ancak.
  Bu kadroya bu senaryo hafif kalmış.
  Film hoş mesele yok. Ama biraz da aksiyon osa daha iyi olurmuş.
  Yemeğe başlamadan aparatif alırsınız da tad verir ama doyurmaz, İşte böyle bir film.
  Seyredince insana banka atayası geliyor ve kendi yaşlılığınızı düşünüyorsunuz.

 8. filmin adı ihtiyar delikanlılar olsa daha iyi olurmuş. daha önceki kurtlar filmin hakkını vermiş…

 9. Üç büyük oyuncudan beklenildiği gibi insanı zaman zaman güldüren ve zaman zaman hüzünlendiren hoş bir film.

 10. Son derece sıcak akıcı eğelenceli bir filmdi. Filmi izlerken zaman nasıl geçti anlayamadım

 11. akılda kadrosuyla büyük temennilere girmeden keyiflle izleyebileceğiniz orta seviyede bir film sırf oyuncular için dahi izlenebilir pişman olmazsınız iyi seyirler….