Siccin 4 ne zaman çıkacak

Siccin 4 ne zaman çıkacak

Korku filmleri arasın da başarılı bir yere sahip olan Siccin serisi ilk olarak 2014 yılında serinin ilk filmi karşımıza çıkmıştı ve izleyicinin beğenisini kazanarak devam filmleri çekilmeye başlanmıştı. Siccin serisinin son filmi olan Siccin 3: Cürmü Aşk’ı 2016 yılında izleme fırsatımız olmuştu ve anket sonuçların da en iyi korku filmi ödülünü almayı başarmıştı, durum böyle olunca devam filmi gelmesi kaçınılmazdı diye düşünüyorum.

Serinin dördüncü devam filminin vizyon tarihi açıklanarak, Siccin 4 ne zaman çıkacak? Soruları yanıt bulmuş oldu. Siccin 4 vizyon tarihi 1 Eylül 2017 olarak duyuruldu.

Siccin 4 filminin yönetmen koltuğunda ile Alper Mestçi oturuyor ve film için çok iddialı bir şekilde izleyenlerin etkisinden çıkamayacağını söylemişti. Siccin 4 filmi hakkında bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşacağız.

 • Siccin (2014)
 • Siccin 2(2015)
 • Siccin 3: Cürmü Aşk (2016)
 • Siccin 4 ( 1 Eylül 2017)

Siccin 4 Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

  60 Yorum

 1. Mevzu olarak siccin filmlerinin en cılız halkasıydı.Tabi bu filmin makûs olduğu anlamına gelmiyor.İlk 3 siccin filmlerinin mevzusunu sevdiğim için temennim yüksekti.Siccin 4 görüntü niteliği olarak fobi öğeleri olarak yabancı filmleri aratmadı.Ana dediğim gibi senaryo cılızdı karmaşıktı ne ne için çok anlaşılmadı.Puanım 10 üzerinden 6.25 puan

 2. Merhaba arkadaslar 12. Aya girdik ve bu filmi nerde ve nasıl izlerim hiç bi fikrim yok vizyona girdiği zaman bi kaç gün çıktı sonra kayboldu onu gectim DVD sini dahi bulamyrm nerde nasıl izleye öğrenirim dayanakçı ola öğrenir misiniz ?

 3. Siccin serisinin en iyi filmi bu bir hakikat : Banalde fobi fimi izlemem ama bu film gerçekten efsaneydi mevzusu asıllığı on numara fobi filmi hoşlanırlar izlesin! Banalde çok korkarım böyle filmlerden ama mevzusu absürt geldiği için korkuyormuş gibi sezmem kendimi ama bu film beni baya gerdi ! Mevzu bakımından da manalı çıkarımları var bu cins şeylere inanmam absürt sapan diyen kesim için de şunu söylüyorum ben de inanmazdım absürt sapan hurafeler tasam ama başıma geldi malesef böyle eksantrik vakalar o gün bu gündür bu filmlerden korkarım özellikle mevzusu etkileyici ve hakikatçi olanlardan… Anekdot: Tek başınıza izlemeyin hatta üç şahıs felan izleyin :

 4. Siccin 3’ü fazla hoşlanmamıştım ama siccin 4 hoş.

 5. Filmle alakalı pek çok yorum yapılabilir.Beğeni vardır,hoşlanmayanı vardır o mevzulara hiç girmeyeceğim yalnızca filmdeki o yemek masası sahnesinde yapılan makyajların ve oluşturulan atmosferin Türkiye standartlarının çok üstünde olduğunu ama Resident Evil 7 oyunundan da esinlenildiğini düşünüyorum :

 6. filmin devrilişi. anabelle 10 siccin 4.5 o kadar vasattı

 7. filmden kavramayanlar buna yorum yapmasın şimdiye kadr izlediğim en gzl film buydu filmdeki kişiliklerin nolduğunu öğrenmeden yorum yapmayın müthiş bir film

 8. Kafirlerin günahlarının kaydolunduğu defterdir Siccin

 9. oyunculuk, efektlr iyi. fobi öğeleri seriye yakışır şekilde. filminbana göre yetersiz yanı kurgusu. mesela hasta bayana bakanın vakayı guzel kurguyla ters köşe yapabılırdı. yıne ters köşe vardı ama kadının hareketlerınden belirliydi birşey oldugu. seriye göre mevzusu da kolay buldum. kolay buldum sözünü bu serıy göre anlamında söyluyorum. ama böyle bir seri olmasaydı ve film tek cıksaydı mevzusu iyi denilenebilirdi. ama yeniden de film hoştu. 10/7

 10. Merakla beklediğim seri filmiydi. Vizyona girdiği hafta izledim sarihçesi ilk seri kadar güzelime gitmedi yinede izlenmeye bedel. Yanmış cin görünümü azıcık gülünç geldi daha da vahim olabilirdi. Ve mevzu ivedi bitti yada filmin bitmesini istemediğimden sanırım bana öyle geldi =