Poker Night – Poker Gecesi (2014)

Poker Night – Poker Gecesi (2014)

Yine 2014 yapımı muhteşem bir filmle daha karşı karşıyayız. Basit bir Poker masamız geçmişini anlatan eski dedektiflerimiz ve aralarına katılan yeni terfi bir genç dedektifimiz var (Beau Mırchoff). Sonra ne mi oluyor? Genç dedektifimiz maskeli bir psikopat tarafında kaçırılıp bir bodruma kapatılıyor. Şimdi yapması gereken şey ise poker masasında anlatılanları göz önünde bulundurup maskeli karakterimizin kimliğini ve kurtulmanın yollarını bulmak zorundadır. Çünkü kendiyle beraber kurtarması gereken genç bir kız daha bulunmaktadır.

Adamlar o kadar iyi iş çıkarmış ki filmde sizin de yakalayabilecek olduğunuz bir kaç ufak eksiklik asla rahatsız etmiyor. Sürekli ‘Ne oldu?’, ‘Kurtulabilecekler mi?’ gibisinden merak içerisinde oluyorsunuz. Böyle filmleri değerlendirmek lazım her zaman ele geçmiyor.

İyi seyirler!

Poker Gecesi (2014) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    68 Yorum

  1. Eğer şiddetli psikolojik gerilim istiyorsanız, filmin sonunda tercihinizden memnun kalacaksınız. Yeri geldiğin has*ktir dedirten cinsten. Korku veya gerilim filmlerine karşı fobisi olanlar izlemekte çekinmesinler. Gece rüyanıza girecek cinsten bir olay yok.