Lost (2004- 2010) 1

Lost (2004- 2010)

Hepinize merhaba arkadaşlar. Bu sefer farklı bir öneri ile yani bir film ile değil yabancı bir dizi önerisi ile karşınızdayım. Önereceğim dizinin adı Lost. Lost dizisi yayınlandığı dönemde ortalığı kasıp kavurmuş ve izleyicilerden tam not almayı başarmış harika bir dizidir. Zaten tam altı sezon sürmüş olması ve 121 bölümden oluşması da bunun en büyük kanıtıdır bence.

Dizimizde yer alan oyuncular: Mathew Fox (Jack), Josh Holloway (Sawyer), Evangeline Lilly (Kate Austen), Lan Somerhalder (Boon Carlyle). Jorge Garcia (Hurley). Yoon Jin Kim (Sun). Daniel Dae Kim (Jin). Emilie de Ravin (Claire),Terry O Qıninn (John Locke). Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Maggie Grace (Shannon).

Aslına bakacak olursanız dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş ama ben sadece dizide yer alan karakterleri yazmayı daha doğru buluyorum.

Dizinin Konusu: Avusturalya’dan ABD ye uçan bir yolcu uçağının kaza yapması sonucu yolcular Güney Pasifik ‘de yer alan oldukça gizemli bir adaya düşerler ve bu adadan kurtulmak için ve hayatta kalmak için mücadele etmeye başlarlar. Ayrıca dizide karakterlerin uçak düşmeden önceki normal yaşamlarına da yer verilmektedir.

Evet arkadaşlar her şey yukarda yazdığım gibidir. Eğer bu diziye başlamayan varsa bence hemen başlasın. İnanın bana başladığınıza hiç pişman olmayacaksınız. Dizinin türkçe dublajı da var ama ben size alt yazılı halini öneririm.

İMDb: 8.4 İYİ SEYİRLER…

Lost (2004- 2010) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    1 Yorum

  1. Mükemmel bir dizi, izlemeyenlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ederim.