İlginizi Çekebilir!

Legends of Tomorrow (2016- Devam Ediyor)

Merhaba arkadaşlar kısa bir aradan sonra tekrar karşınızdayım. Size yeni bir dizi önerim daha var. Artık bundan sonra film önerilerinin yanı sıra dizi önerilerine de biraz ağırlık vermeye karar verdim. Önereceğim dizinin adı Legends of Tomorrow. Bu dizi günümüzde hala yayında olan Arrow dizisi ile kardeş dizi niteliğindedir yani ikisi de aynı zaman içerisinde yayınlanmaktadır ve Arrow dizisinde yer alan oyuncular bu dizide de yer almaktadır arkadaşlar.

Dizide yer alan oyuncular: Arthur Darwill (Rip Hunter), Caity Lotz (Laurel Lance), Dominic Purcell (Heat Wawe), Brandon Routh (Atom), Webworth Miller ( Captain Cold), Victor Garber (Martin Stane), Franz Drameh (Firestorm) , Ciara Renee (Hawkgirl), Falk Hentschel (Hawkman), Amy  Pemberton (Gideon), Casper Crump (Vandal Savage)

Dizinin Konusu: Bir zaman efendisi olan Rip Hunter Vandal Savage isimli bir zorbanın gelecekte 2166 yılında dünyayı yok etmesini engelleyebilmek için bir takım kurmaya karar verir. Bu takım Vandal Savage 2166 yılında dünyayı yok etmeden önce bu kötü adamı durdurmak zorundadır. Acaba bu takım Vandal Savage isimli bu zorbayı durdurabilecek midir?

Evet arkadaşlar dizinin konusu yukarıda yazdığım gibidir. Dizinin şimdiye kadar iki sezonu yayınlanmıştır. üçüncü sezonunun ise Ekim 2017′ de yayınlanacağı söyleniyor. Ben bu diziyi izlemekten gerçekten büyük zevk alıyorum. Umarım sizde beğenirsiniz.

İMDb:  7.0 İYİ SEYİRLER…

Şuna da göz atabilirsiniz: Into the Wild - Özgürlük Yolu (2007)

Bir Cevap Yaz

    2 Yorum

  1. Gerçekten güzel bir dizi yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum:)

    • Böyle düşünmenize sevindim .Teşekkürler.