Kolombiyalı İntikam Meleği (2011)

Kolombiyalı İntikam Meleği (2011)

“Kolombiyalı: İntikam Meleği” filmin konusu şöyle; Cataleya (Zoe Saldana), henüz küçük bir çocukken anne ve babasının gözleri önünde öldürülmesine şahit olur. Katillerin onu fark etmesine rağmen oradan kaçarak öldürülmekten kıl payı kurtulur ve tek akrabası olan amcasının yanına sığınır. Cataleya’nın amcası Emilio, ünlü bir mafyadır ve Cataleya’yı ileride ailesinin intikamını alabilmesi için yetiştirecektir.

Ailesinin ölümünün üzerinden 15 yıl geçtikten sonra, Cataleya, suikastçi olarak amcası Emilio için çalışmaya başlar. Cataleya, suikastlerinin arkasında ailesini öldürenlere mesaj vermek için bir kartvizit bırakmaktadır. Bıraktığı bu kartvizit, öldürdüğü insanların göğsüne çizdiği bir orkidedir.

“Kolombiyalı: İntikam Meleği” filminin yönetmen koltuğunda Olivier Megaton’ın oturuyor. Fransız yapımı olan bu film, bol aksiyon sahneleri ile insanları ekrana kilitlemeyi başarıyor. Filmin başrollerinde Avatar filmi ile çıkış yakalayan Zoe Saldana ve Trauma dizisinden tanıdığımız Cliff Curtis oynuyor. Aksiyon sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir film.

Kolombiyalı İntikam Meleği (2011) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    63 Yorum

  1. Elisyum : Yeni cennet