Kingsman: The Secret Service – Kingsman: Gizli Servis (2015)

Kingsman: The Secret Service – Kingsman: Gizli Servis (2015)

Merhaba film severler sizler için bugün kalitesi üst düzeyde olan bir filmi tanıtacağım. Filmin Başrollerinde Colin Firth Samuel L. Jackson ve Michael Caine gibi kaliteli kişiler yer almaktadır. Hikayeyi size kısaca anlatıyım. Eggsy adındaki gencin babası gizli ajandır. Eggsy küçükken babası görevdeyken ölür tabi bunu ailesi bilmez. Harry Hart Eggsy’nin babasının arkadaşıdır ve Eggsy’nin babası ölmeden önce onu kurtarır kendisi ölür. Harry Hart kendini hep borçlu hisseder Eggsye ileride kendisini bulması için ona özel bir kolye verir. Eggsy’nin annesi aradan baya bir süre geçince alkolik bir adamla evlenir. Eggsy bundan rahatsızdır. aradan yıllar geçer Eggsy 17 yaşına gelince bazı suçlara karışır. Sonradan Harry Hart aklına gelir ve ondan yardım ister. Ajanlık maceramız buradan başlar. İzleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler diyorum. Kesinlikle pişman olmasınız…
IMDb Puanı: 7,8/10 Süre: 2 Saat 9 Dk

Kingsman: Gizli Servis (2015)  Filmin Fragmanı

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yaz

  37 Yorum

 1. Bende ikincisini izleyecektim, ilkine de bir bakayım dedim. Fena değildi sardı, bakalım ikincisi nasıl.

 2. Uzun zamandır bu kadar hoş bir imal izlediğimi anımsamıyorum. Woov dedim resmen tek solukta izlemiştim şahane her şeyiyle harikulade bir film şiddetle öneri ederim.
  Colin Firth = God damn it! diyorum yalnızca :

 3. Flim ne abartıldığı kadar mükemmel. Nede tenkit etildiği kadar makûs vasat bir flimdi benim açımdan…

 4. İkinci filmin fragmanını görünce ilk filmden haberim oldu ve kazara plus salonlarını dolaşırken filmi gördüm ve izlemeye başladım. Başından sonuna kadar bunalmadan izledim. Aksiyon hat safhada…izlemeyenlere öneri ederim.

 5. kingsman değişik bir aksiyon filmi olmasına rağmen takındığı bazı tutumları ile uzun zaman insanların usundan çıkamayaccak bir imal. gerek kullandıkları alet edevatlar gerek film makûssu cidden iyi iş. genç kingsman adayını telefon bilgisayarlar hakkında sual sorunca kingsmanın onlar için ‘ o teknoloji ajanı dünyasından geri kaldı demesi’ makûs adamımızın kalem ve jağıdı hoşlanıyorum zira kimse onu hackleyemez demesi.bu gibi ayrıntılar filmin bir çok yerinde mevcut ayrıca makûs adamımız baya bir nitelikli hem makûs hem kan görünce rahatsız olan bir insan uzun seneler uslarda kalır gibime geliyor. ayrıca kilise sahnesini ludwing van sıradanları ile izlemenizi öneri ederim.
  iyi seyirler

 6. Canınız bol aksiyonlu , hoş replikleri olan casus filmimi izlemek istiyor? Ozaman buyrun oturun şöyle ve aksiyonun, repliklerin tadına varın. İzlemeye başladığınız andan itibaren film sizi içine doğru sürüklüyor. Mevzusu gayet hoş ele alınmış. Acaba ileride böyle teknolojileri görecekmiyiz çok merak ediyorum.. Aksiyon sahneleri gerçekten çok değişikti. Genelde böyle sahneleri absürt bulurdum ama bu filme çok ayrı bi hava katmış. Yarın sinemada ikinci filmini izleyeceğim, öneri ediyorum. 10/7.5

 7. Başarılı kadroya sahip farklı bir aksiyon filmi. Alışılagelmiş filmlere benzemeyen, değişik sahneler barındıran ve zaman zaman mizahlı repliklerin bulunduğu hoş bir film olmuş. Bu stil değişiklikler hoş sonuçlanabiliyor. İyi seyirler..

 8. ilgimiz çekti. İzleyeceğim ama film tanıtımını yazan eleman türkçeyi katletmiş.

 9. İkincisi gösterime girince birinciyi izlemediğimi fark ettim. Reelinde filmden haberim dahi yoktu. Gerçi pek bir şey de kaybetmiş sayılmam. Esrarengiz bir biçimde James Bond’a değil de Men in Black’e göz kırpan bir mevzuya sahip. Velakin benim aradığım şeye başka bir deyişle senaryoya sahip değil. Ortada bir makûs adam var ama tasayı çok enteresan. Şiddet dozu çok yüksek Bakınız kilise sekansı-Netlikle afaki. Gişe talihine üretimlere ilave edilen erotizm gibi. Bu daha çok pornografik olmuş-Başrolde tatlı bir oğlancık var. Ama oyunculuğu pek iyi değil Genç oyuncuların hepsi dökülüyor reeline bakarsanız Ve canlandırdığı kişilik yer çekimine alan okuyor arkadaşlar! Mana yanılgıları bununla hudutlu da değil ne yazık ki. Hoşlandığım yerleri de yok değil natürel. Tüm imtihanları zaferle geçen bireyin bir bayan olması, fobisine karşın kaçmaması çok güzelime gitti. Ve uzun zamanına karşın süratli kurgusu. Bunlar dışında fazla mübalağa etilmiş buldum. Öneri etmiyorum.

 10. Film çok güzel, gerçekten çok güzel, hiç sıkmıyor, hiç saate bakmıyorsunuz. Colin Firth ve Eggsy’i oynayan evladımız gerçekten uçurmuşlar filmi. Böyle saklı vervis, casusluk-ajanlık filmleri hoş kurguyla harika olurlar. Bu da bir misali, çatışma ve kavga et sahneleri kendine has bi tatlı mübalağalığı var, rahatsız etmeyecek seviyede. Roxy kızımız hoşmuş ayrıca. Samuel L. Jackson’a laf yok, şahane oynamış. Çok orijinal bir fikir, cümbüşlü de dozunda. Bence listenize tezlikle ilave etmeniz gereken bir film. Yakında ikincisi çıkıyor, kaçırmayın. Ben de merakla bekliyorum. 7.5/10

 11. ingilizlerin kendilerine has ajan tiplemeleri vardır. filmlerin üretimcisi rejisörü değişse dahi ajan tiplemeleri değişmez. ing. ajan tiplemesi; beyefendi,zarif,sempatik ve şık olur. film her ne kadar çağdaş zaman kapsasa da tiplemeler ve kostümler bana daha önceki ing. ajan filmlerini çağrıştırdı.

 12. İzlemekten sevinç aldığım ne ara bittiğini kavramadığım bi film.. Taron Egerton un büyük hisseyi var tabi mimikleri sempatik oyunculuğuyla filme çok yakışmış.. 2.sini sabırsızlıkla bekliyorum

 13. kesinlikle boş bir film

 14. Colin Firth’ün rol üzerine bütün oturmuş. Filmi almış götürmüş. filmin seyir zevki çok yüksek gözdeleriniz arasına belki girmez ama çok sevinç alacağınızı garanti ederim 10/7

 15. teknolojinin erişebileceğine inandığım noktalardan birine değinen cümbüşlü ve bol aksiyonlu bir film.
  ilkini kaçırdık 2.sinde sinemadayız allahın izniyle :

 16. sayenizde izledım cidden harıkaymıs cok tesekkurler

 17. Ajanı yetiştir, reysin onların gözünü… Yollamalarda bulunuyorlar James Bond’a, Jason Bourne’a, o filmlerin yanına yanaşamaz bu film ama kendi çapında hoş bir aksiyon su baskını, yaratıcılık vs… İyiydi.

 18. Bu zamana kadar nasıl izlememişim!! Zamanıma değdi

 19. Cümbüşlü, aksiyon sahneleriyle göz dolduran çerezlik bir film. Colin Firth ve Mark Strong’un oyunculukları da şahaneydi. Bilim-kurgu ve olağanüstü kategorilerine de göz kırpmış olsa da aksiyon- komedi hoşlananlara öneri ederim.

 20. İsminden ve afişinden dolayı filme karşı bir ön yargım vardı. Ancak vakit ilerledikçe bu fikrim değişti. Öyle çok ahım şahım değil tabi ki. Ama bütün anlamıyla bir ajan filmiydi. Özellikle Colin Firth deyimi caizse şaha kalkmış. O kilise sahnesi neydi öyle. Müddet öldürmek istiyorsanız buyrun izleyin

 21. Casus filmlerini arada izlerim ama öyle çok da hoşlanmam. Ama bu film seyrettiğin en cümbüşlü en aksiyonlu casus filmlerinden birisiydi. 2 Saat süresince hiç sıkmadan izlettirdi. Bir casus filmi komediyle birleşince ne kadar hoş olacağını göstermiş. Zati film James Bond’a , Jason Bourne’a filan arada göz kırpmıştı ve hoş da olmuştu. Bu cins casus filmleri beğenenlerin de beğenmeyenlerin de zevk alacağı bir film. Öneri ediyorum 2.filme de netlikle gideceğim.

 22. harıka devamı gelsın bence bu fılmın basıda sonuda çok guzeldı sonu bıtsın ıstemedım

 23. Film azıcık daha ciddi içerikli olsaydı efsane olurdu.Öneri ederim eğlenmek için izleyin.

 24. ben hoşlanmadım,öneri etmem..

 25. Son zamanlarda izlediğim en cümbüşlü film olabilir. Güldürüp eğlendirmeyi; heyecanlandırıp düşündürmeyi aşırısıyla muvaffak oluyor. Casus temalı bir imal olsa da, sıradan bir yol izlemek yerine çok değişik bakış açısıyla vakaya yeni bir soluk getiriyor. Prodüksiyonu alana getiren mekan dizaynı o kadar üst seviye yakalanmış ki, görsel olarak alacağınız hazzı da yükseltiyor bu vaziyet. Mekanların içine yerleştirilip, dikkat çekici bazı materyalleri fantastik derecede sıradışı yaratmışlar. Günlük olarak kullandığımız nesnelerin işlevine pek takılmayıp, teknolojinin rakamsız imkanından faydalanırken eğlendirmeyi, coşku yaratmayı da muvaffak olabilmek güçtür. Zira fazla cgi bulandırırsanız aynı zamanda mide bulandırırsınız.

  Casus filmlerinden alıştığımız makûs adam portresinin azıcık daha yumuşatılmış suratı, tüm bunların yanında verilmek istenen alt metniyle birlikte bize tanıtılıyor. Böylece yalnızca aksiyon izlemekle kalmıyor aynı zamanda öykünün ortasında kendimizi bulurken o coşkuyla bu alt metnin üzerine kafa yormaya başlıyoruz. Küresel ısınma telaşının sonunda zengin kesimin hücrelerde yakalanması ve belirli bir emel için riskli oyunlara girilmesi, güldürü öğesinin ardından aşırısıyla el sallayan bir usçulukla bezeniyor. Bazı sahnelerde çok yoğun sezilen espri kavrayışı, içine katılan hicivle birlikte değişik bir üslupla şekilleniyor. Başka Bir Deyişle olağan bir pencere göstermek yerine vitraylarla hadiseyi enstantane senaryo haline getirip yaşanılanları eksantrik kılmayı muvaffak olmuşlar.

  Bunların yanında bir hayli filmden alıntı yaptıkları için, seyircinin dikkatini sürüklemeyi iyi beceriyor. James Bond, Jason Bourne, Jack Bauer şahsiyetlerinden de bolca kısım mevcut bu bakımdan. Sahneleri de nefis bir dille yansıttıklarından dolayı bunlar çok daha cümbüşlü hale geliyor. Şahsiyetlerin birçoğu da beklenildiği çizgi de gitmeyince yaşanabilir rakamsız klişenin önüne geçip bir avantaj daha sağlıyor reelinde. Hele ki final sahnesinin usta kalıcılığı bilindiği üzere prenses görüntüsü bakımından öylesine yüksek ki, finali bütün anlamıyla dorukta vazgeçip hoş bir film seyretmenin neşesini sizlere veriyor diyebiliriz. Sarihçesi izlemediğiniz her dakika cümbüşünüzden azıcık daha yoksun kalıyorsunuz. 8/10

 26. 7.5/10

 27. bu filme bu puanı verenin usuna tüereyim . sapa absürt bi film . izlemeyin süreniz çöpe gider

 28. ben beğenemedim filmi ya adidas ın çakma mülklerine benziyo film

 29. Konusu akışı ve oyunculuk çok iyi olan ve ŞİDDETLE TAVSİYE bir aksiyon filmi. Kesinlikle izlenmeli..
  Ben ikinci filmini dört gözle bekliyorum..

  film-önerileri ailesine teşekkürler..

 30. Abi efsane bir filmdi ya bazı sahneler azıcık absürt gelsede efsaneydi ben çok sevdim mevzusunu filan 10 üzerinde 9.8 veriyorum

 31. Gerçekten filmin konusu olsun akışı olsun çok güzel uyarlanmış bir film şiddetle izlemenizi tavsiye ederim bende

 32. Uzun vakittir böyle aksiyon ve serüven filmi izlememiştim. Mükemmel 8/10 İyi seyirler

 33. Bak bu iyidi.

 34. yorumlara bakarak çok büyük temennilerim oldu.izleyecek dostlara nasihatim çok fazla yorumlara kapılmayın.çakma bir james bond filmi.puanı netlikle haketmiyor.hatta izlerken bitsin artık dediğim oldu.sonu da hiç sürpriz filan değildi.notum 6.fazlasını netlikle haketmiyor.

 35. Az evvel izledim hemen yorum sunim istedim gerçekten çok hoş bir film olmuş ilk başta izlemeye başladığımda bu kadar iyi bir filmle karşılaşacağımı düşünmemiştim. Colin Firth her zamanki gibi çok iyiydi.netlikle izleyin tenim içinde bir hayli iletiyi de barındıran bir film olmuş.

 36. Film sarihçesi hoş ya öyle bir solukta izleyebileceğiniz stilde bir film.. çokta abartmıyım ama izlenir başka bir deyişle çekici doğru kelime bu sanırım..

 37. mevzusu sağlam saçma noktalar yok mu tabiki var ama filmin sihri sizi sizden aldığı için pekte kayıp yaşamayabilirsiniz.Burası filmi göklere çıkartacağım kısım sanırım yok bu öyle bir film değil!.