Kaçış Planı – Escape plan (2013)

Kaçış Planı – Escape plan (2013)

Kaçış Planı filminin konusu şöyle; Ray Breslin (Sylvester Stallone), ortağı Lester Clark (Vincent D’Onofrio) ile birlikte kurdukları güvenlik şirketinde çalışmaktadır. Ray Breslin, hapishanelere mahkum kılığında girerek, bu hapishanelerin güvenlik açıklarını bulup, bununla ilgili bir rapor hazırlayarak açıkların kapatılması için hapishane müdürüne teslim etmektedir. İşinde çok iyi olan Ray Breslin (Sylvester Stallone), her zaman girdiği tüm hapishanelerden bir yolunu bulup kurtulmayı başarmakta ve işinde ne kadar iyi bir güvenlik uzmanı olduğunu kanıtlamaktadır.

Ray Breslin (Sylvester Stallone)’e kaçılması imkansız olduğunu düşünülen ve yerinin bile gizli olduğu bir hapishaneden kaçmayı başarabilmesi için yüklü miktarda para teklif edilir. Başlarda işin bu kadar saklı ve gizemli olmasından çekinen Ray, paranın yüklü miktarda olması ve ortağının onu ikna etme çabaları sonrasında işi kabul eder. Fakat işler istedikleri kolay gibi gitmez.

Kaçış Planı (Escape Plan) filminin yönetmen koltuğundan İsveç’li Mikael Hafström oturuyor. Senaryosunun Miles Chapman ve Jason Keller’a ait olduğu filmin başrollerinde Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger ve 50 Cent gibi efsane isimler bulunuyor. Aksiyon dolu bu mükemmel filmi izlediğinize asla pişman olmayacaksınız. İyi seyirler dileriz..

Escape plan (2013) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    75 Yorum

  1. Gercekten herkesin izlemedi lazim coook güzel bir film asla pisman olmasiniz