Inception – Başlangıç(2010)

Inception – Başlangıç(2010)

 

Yine sizlerle birlikteyim.Leonardo DiCaprio çok yetenekli bir hırsız olan “Dom Cobb ” ile karşımızda.  Dom Cobb, insanların en zayıf anlarında yani rüyalarına girerek onlar için çok çok önemli olan bilgileri çalan bir hırsızdır. Çok yetenekli olan cobb tüm ülkede aranan bir kaçak konumuna düşer. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız başlangıçı tamamlayabilirse.. Sunulan fırsat imkansız olan başlangıçı yapmasıdır. Şimdiye kadar yaptıklarının aksine bir fikir çalmak değil, bu fikri akla yerleştirecektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.

L eanardo DiCaprio hayranlarını kaliteli bir film ile buluşturanBaşlangıç yapımı içerdiği bol aksiyon ve gerilimli sahneleri ile izleyicileri heyecan dolu anlar yaşatmıştır.  2010 Yılında vizyona girmiştir.Filmin gizemi de tabi unutulmamalıdır.Filmi çözemeye bilirsiniz :D. Di Caprio gerçekten çok iyi oynamış tabi yine oscarı alamadı ama neyse :D.Herkesin duyduğu bir film olabilir ama yinede paylaşalım biz.İmdb puanı 8.7 dir. Herkese iyi seyirler diliyorum ve şiddele öneriyorum.

Inception – Başlangıç(2010)  Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    83 Yorum

  1. Hergün Film izleyen biri olarak özellikle bilim kurgu bu film yani bu filmin yeri bende çok ayrı hayatında izlediğin en iyi film sorusuna cevabım bu film benim için başyapıt en az 100 kere izlemişimdir.
    Not: Lütfen IQ seviyesi düşük insanlar filmi izleyip saçma saçma yorum yapmasınlar.

  2. Zaten Leonardo Di Caprio ismini gördüğünüzde bir durun.. film direk 10 üzerinden 5 puanı bu isimden alıyor.. Konuya gelince spoiler olsun istemiyorum sadece çok çok iyi bir film ŞİDDETLE TAVSİYE + Kesinlikle izleyin diyorum..

    film-önerileri ailesine teşekkürler..

    • Biz teşekkür ederiz yeni bir önerimizle film izlemeniz dileğiyle…