İlginizi Çekebilir!
Frekans

Frekans

19 Kas, 2017

In Bruges (2008)

Okuma süresi: 0 dk, 59 sn

İyi günler herkese, bu sitedeki ilk yazımın özel bir filmle olmasını istedim. Açıkçası benim hakettiği değeri bulamadığını düşündüğüm filmlerin başında geliyor in bruges. Muhteşem brugge manzaralarıyla, bir o kadar muhteşem müzikleriyle çok değerli bir film. Bu filmi izleyip şu diyalog saçmaydı diyen görmedim, tekrar izlerken bile ileri saramıyorsunuz 🙂 Ayrıca Colin Farrel, Brendan Gleeson ve Ralph Fiennes adeta oyunculuk dersi veriyorlar.

Dram,kara mizah, ince diyaloglar, muhteşem şehir ve muhteşem müzikler arıyorsanız bu filmi izlemelisiniz, ancak her ne kadar fragmanda aksiyon olan bir film izlenimi  verse de aksiyon beklentisiyle izlerseniz beklentinizi karşılamayacağını düşünüyorum. Karakterlerin anlık ruh hallerinin değişimi ve ufak detayların sonlara doğru hikayede ciddi rol alması filme gerçekten çok iyi aktarılmış. Çok da uzatman fragman mevzusunu dile getirmek istiyorum.

Bana sorarsanız fragmanı izlemenizi tavsiye etmem, çünkü filmin belli bir süresinde, karakterlerin geçmişi gizem içinde kalırken fragmanda bu anlaşılıyor, o yüzden benim tavsiyem fragmanı izlemeden filmi izlemeniz.

İyi seyirler dilerim 🙂

Bir Cevap Yaz

    1 Yorum

  1. İyi seyirler dostlar.Film hakkında söylemek istediğim bazı şeyler var.Anlam veremediğim bir şekilde film izleyeni içine çekiyor ve filmi bir saniye bile durdurmak istemiyorsun (film boyunca sigara (+18) molası bile vermedim:)).Fakat şunu söylemeliyim;filmin sonu hayal kırıklığı..Tavsiyeyi veren dostuma teşekkür ederim.Film izlenebilir.