Hancock (2008)

Hancock (2008)

Marvel  haricinde süper kahraman filmi yapan pek olmasada “Hancock”bu istisnalardan biri.Hemde aşırı eğlenceli bir istisna tamamiyle aksiyon odaklı değil ama tamamiyle eğlenceli bir süper kahraman filmi siz de izlerken çok eğleneceksiziniz.Başrollerde Will smith ve Charlize theron  olmasının izleyiciye ekstra  bir güven sağlamakta  olduğunu düşünüyorum.

John Hancock insanları pek umursamayan aklına estiğini yapan bir süper kahramandır.Genelde aklına estiğini yaparkende etrafı kırıp dökmekten vazgeçmez.İnsanlar  Hancock’tan çok şikayetçidirler onu şehirlerinde istemezler ve bu durum Hancock’un pek umrunda değildir.Ta ki hayatını kurtardığı bi adamın Hancock’un bakış açısını değiştirene kadar.şimdiden iyi seyirler dilerim…(izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak yazarsanız çok mutlu olurum.)

İMDB:6.4

Hancock (2008) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    190 Yorum

  1. Hocam, Allah rızası için düzgün bir Türkçe ile yaz. Kelimelerde harfler eksik, bağlaç olan “de”yi ayırmamışsın, bir noktalama işaretinden sonra bir boşluk bırakmamışsın… Bu kadar yazım hatası olunca, içeriğe odaklanmakta zorlanıyor insan. Biraz özen lütfen.