Friend with Benefits – Arkadaştan Öte (2011)

Friend with Benefits – Arkadaştan Öte (2011)

Friend with Benefits aslında anlamsal olarak karşılıklı kazanç sağlanan arkadaşlık anlamına geliyor. Filmimiz de aslında bu şekilde başlıyor , Dylan başarılı bir web tasarımcısı ve Jamie ise bir kariyer avcısı. Jamie , Dylan’ı Los Angles’den New York’a çağırıyor ve onun bir iş sözleşmesi yapmasını sağlıyor. Zaman içinde bu ikili yakın arkadaş oluyor. Biraz fazla yakın sanırım.

Film kalite bakımından bakarsanız güzel bir film, bazı sahnelerde kopukluk hissettim ben sizde hissedebilirsiniz, ancak bunlara rağmen hoşuma gitti. Güzel ve duygusal çoğu zaman eğlenceli bir film ve filmin bana göre en etkileyici sahnesi de Dylan ın babası ile konuşması beni cidden etkiledi , sakın o sahneden sonra eski sevgilinizi aramayın 🙂 Filmimde üstü kapalı bir halde cinselliğe yer veriliyor, izleyeceğiniz ortamı ona göre seçmenizde yarar olabilir.

IMDb:6,6/10 Film Süresi : 1 saat 49 dakika İyi Seyirler…

AİLE ORTAMINDA İZLENMESİ TAVSİYE EDİLMEZ

Arkadaştan Öte (2011) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

  75 Yorum

 1. Oldukça sevinç aldığım bir film ama bu yabancı lanet muhtemel zenciler aşkı hep başka doğrultularda arıyorlar ne yazık ki. Aşk Türkiye de yaşanıyor halk! Gelin insanlık görün.

 2. İzle geç hollywood şeysi…..

 3. romantik filmleri beğenmeye başlamadan soğudum filmdeki kız çok itici gözdelerine ilave etmeden otur 5 6 kere düşün abazanlar ayıra filmleri izleyip amerikada yaşamak için can atıyor resmen bunu site yorumlarında görebilirsiniz bu arada madem izlicen ailenle izleme bari 5.0/10

 4. boş zamanınız varsa o zamanı hoş geçirmek istiyorsanız izleyin. çok düşündürücü iz vazgeçen bir film değil ama canınız sıkılmaz izlerken.

 5. orta hallı bı komedı 6/10

 6. bu adam bence hiç yakışmamış filme..

 7. 6/10

 8. aynısından binlerce olan filmlerden… Justin Timberlake olduğu için dikkatime sürüklemişti izledim bana göre orta bir film ..bir şeyler öğretiyor mu evet:
  Jamie nin annesine güldüm kızının sevgilisine de telefonunu vermiş:
  başka bir deyişle izlemeseniz birşey kaybetmezsiniz …filmin afişinde dosttan öte birseyler olduğu muhakkak zati : 10/5 yeter çoğalır dahi

 9. Hoş, Cümbüşlü ve seksi bir film : Öneri ederim. 7.5/10

 10. Genel hatlarıyla cümbüşlü bir filmdi. Gülünç ve boş zamanınızı geçirmek için birebir. Derin bir mevzu ve kafa yormalı bir senaryosu yok fakat cinsellik mevzusuna hoş değinilmiş.

 11. Bu filmde banal bir mevzuya azıcık cinsellik azıcıkta popüler sanatçılar katılarak gişe temennisi içerisine girilmiştir. Mevzu derinliği olmayan oyunculukların ise cılız kaldığı bir film. Hürmetlerimle 4,5/10

 12. Bir sitede en çok izlenen filmler başlığı altında gördüm,izledim.Üzerine çok konuşmaya gerek olmayan filmlerden.Dünyaca şöhretli adlarla gişe yapmaya çalışılan, milyon tane eşi olan,rastgele bir mevzu tamlığı olmayan romantik komedilerden.İzlemezseniz bir kaybınız olmaz.

 13. emma stone için izleyen dostlara bir ihtar: filmde yalnızca 1-2 dakikalık bir sahne dışında hiç yok.

 14. beş para etmez romantik komedi altında bazı sahneler soft porno gibi halkın şuur altına iyice yerleşti artık bu sahneler filan bize klasik sıradan geliyor konumonu yok bomboş bi film

 15. Mila şahane olması için yetiyor zati:

 16. Cümbüşlük film. a b c d e işte..
  Afiş anlatıyor filmi

 17. Love and Other DrugsAşk Ayyaşı ve No Strings AttachedBağlanmak Yok filmleriyle aynı mevzuya sahip.Yalnızca cinsellik için toplanan 2 şahıs sonradan birbirine aşık oluyor.Fena değildi.Eğer bu stil bir mevzu beğeniyorsanız izlenilebilir.Tek nasihatim ailenizle izlemeyin:

 18. Mila kunis çok tatlıydı :

 19. orta seviyede bir romantik komedi..

 20. Sinemalar.com’un film tanıtımında Emma Stone konulmuş ama filmde böyle bir oyuncu yok. Editör silerse iyi olur. Gelelim filme bir iş görüşmesi ile başlayan yakınlık neticeyi duygusallık olmadan yalnızca cinsel içerikli bir dostluk civarı kuran ikili acaba duygusallığı bertaraf ederek bu ilişkiye devam edebileceklermi? Şöhretli şarkıcı Justin Timberlake ve hoş oyuncu Mila Kunis’in başrolünü paylaştığı bu imal komedi unsurunuda içinde barındırıyor. Fakat aile etrafında izlenilmemesi gereken filmlerden biri..

 21. abartmadan söylüyorum 20-30 defa izlemişimdir.
  Cinsten kaynaklı sanırım, bazı şahıslar yerden yere vurmuş filmi..
  Değişik filmdi bence ve rejisör çok iyi iş çıkartmış..
  ben çok hoşlanarak izledim ve canım sıkkın olduğunda açıp açıp izliyorum .
  10/8

 22. mila kunis varsa bende varım 😀 bunalmadan izledim hoş bir filmdi 10/7

 23. Erotik sahnelerinin afaki oluşu dışında gayet hoş bir romantik komediydi. Baba oğul ilişkisine değinilmesi ise filmi azıcık daha etkileyici hale getirmiş ve Justin Timberlake’in oyunculukta da galibiyetli olduğunu kavramış olduk. İyi seyirler. 10/6.8

 24. Boş bir zamanınızda izlenebilecek ne iyi ne de makûs bir film 6.5

 25. Film gayet hoştu 10/8