Dhoom 3 (2013)

Dhoom 3 (2013)

 

 

İşte arkadaşlar size muhteşem bir hint filmi daha. Bu film gerçekten müthiş bir bollywood filmidir. Üstelik bu sefer ki filmimizin başrolünde Aamir Khan yer alıyor. Şimdi filmimizin konusuna gelelim. Çocukluğundan bu yana babasıyla birlikte sirkte gösteri yapan bir çocuk vardır. Bu çocuğun adı Sahirdir (Aamir Khan). Ama son zamanlarda bu sirk oldukça zor günler geçirmeye başlamıştır. Sahirin babası sirki kurtarabilmek için bir bankadan kredi çeker. Ama borcu ödeyemez. Bankadaki yetkililerin baskısı nedeniyle adam intihar eder. Üstelik oğlunun gözlerinin önünde…

Babası intahar ettikten sonra Sahirin artık tek amacı vardır.O da babasının ölümüne sebep olanlardan intikam almak. Sahir bu yolda sevdiği kadın Aliyanın (Katrina Kalf) yardımını alacak ve kendisini durdurmaya çalışan polislere karşı mücadele edecektir. Bu filmimizin İmdb puanı 7.3 dür. üstelik bu film için tam 23 milyon dolarlık bir para harcanmıştır arkadaşlar.

 

Dhoom 3 (2013)  Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    64 Yorum

  1. Aamir Khan ve filmlerini çok severim.Yalnız bu filmi izlediğimde hareketli sahnelerinde ağır çekimlerin sıklıkla kullanılması izlerken beni rahatsız etti.Mesela bir yerden bir yere uçarken 🙂 ha düş ha düşecek derken beklemek hoş olmuyordu.Tabii ki yine oyunculuğunu konuşturmuş. Filmi görünce yorum yapasım geldi 🙂 buraya yazdım ve gidiyorum 🙂 Ayrıca tebrik ederim içerikleriniz gayet güzel.Başarılar.