Deadpool (2016)

Deadpool (2016)

IMDB puanı 8,7/10 olan Deadpool’u Ryan Reynolds oynamaktadır. film gerçekten Marvel’in en iyi yapımları arasına girebilir.
Filmi kısaca özetliyim Wade adlı karakter paralı askerdir. Askerlikten atılınca tek başına adam öldürmeye devam eder. Barda tanıştığı Vanessa kız ile al gülüm ver gülüm olurlar 🙂 neyse Wade ağır derecede kanserdir. Ölümün Son Eşiğindedir. Takım elbiseli şekil şukul bir deney adamıda bunu duyar ve Wade’ye seni kanserde kurtarabiliriz der. Wade teklifi kabul eder ve deneyler başlar. Amaçları özel serumlar kullanarak mutant köle yapmayı amaçlarlar. Serumun özelliği kendi kendini yenileyen hücreler oluşturur. serumun yan etkileri vardır. Wade(Deadpool) yüzü tanınmaz hale gelir vucudu yaşlı buruşuk bir hal alır. Wade(Deadpool) laboratuvar’da yangın çıkarır ve herkes Wade’nin öldüğünü sanar. Ajax sonradan Wade(Deadpool)’un yaşadığını öğrenince Vanessa’yı kaçırır. Wade(Deadpool) kendine kırmızı bir kostüm yapar ve Ajax’ın bulmak ve intikam almak için peşine düşer. Maceramız böylece başlar. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Fragmanı izlerseniz daha iyi anlarsınız iyi seyirler.
Not: !Argo Çoktur Aile İçerisinde İzlemeyiniz!

Vizyona Giriş Tarihi : 12.02.2016

Deadpool (2016)  Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    245 Yorum

  1. Arkadaşlar bilimkurgu + aksiyon en sevdiğim birde bunun üstüne komedi de eklenince EFSANE bir film olmuş.. Tadı damağımda kaldı desem yeridir.. ŞİDDETLE TAVSİYE.. Kesinlikle izleyin.

  2. Deadpool a yakışır bir açıklama yapmışsın tebrik ederim film süperdi ilk gün izlemiştim tabi sonra 4 5 defa daha izledim o ayrı

  3. Deadpool a yakışır bir açıklama yapmışsın tebrik ederim film süperdi ilk gün izlemiştim tabi sonra 45 defa daha izledim o ayrı

  4. Hem komik hem sürükleyici fantastik bir filmdi. Herkese tavsiye ederim.

  5. izledim süperdi ya 🙂