Click (2006)

Click (2006)

Michael Newman (Adam Sandler) ve Donna (Kate Beckinsale)’nın güzel bir evlilikleri var ve genç çiftin iki harika çocuğu var. Fakat Michael çalıştığı şirkette terfi alabilmek için fazlasıyla işine düşkün ve ailesine vakit ayıramıyor, patronu (David Hasselhoff) tarafından bir gün fark edileceğini düşünüyor.

Michael bir gece tamamen hayatını değiştirecek bir kumandaya sahip oluyor ve bu kumanda ile her şeyi kontrol edebiliyor. Normal bir kumandanın yaptığı şeylerin gerçek hayatta olduğunu düşünün, sevmediği anları ileri sarabiliyor, insanları seslerini kısabiliyor, duraklatabiliyor gibi bütün bu güçleri kumanda ile sahip olan Michael fakat kumandayı kullanmayı biraz abartınca işler çığırından çıkıyor.

Adam Sandler’in oynadığı en iyi filmlerden biriydi bence, izlerken güldürmeyi başarıyor ve çok eğlenceli bir film izlerken çok keyif aldım. Aynı zamanda ders veren bir film sonlarına doğru baya duygusallaşıyor kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Click (2006) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

  318 Yorum

 1. Eğlence ve duygusallık, gerçekten farklı bir film.

 2. Adam Sandler’in en iyi filmi belki de en iyi tek flmi 🙂

 3. Tek kelime ile “Efsane” bir film. Sıcacık, anlamlı ve teknolojinin birnevi amacından sapması da diyebiliriz. Adam Sandler’a hayran kalmamak elde değil. Kate, yine gülümsü yine gülümsü. Jonah Hill nasıl beliriveriyor, ahah… “Başyapıt”

 4. komedi severlerin kesin izlemesi gereken bir film hatta komedi sevmesende izlemelisin ben basit bir film izlicem sandım ama filmin içinde yok yok herşey var film ders bile veriyo insana 8.5/10

 5. Nasıl komedi filmi bu ya… Sonunda ağladım… Harikaydı… Özellikle ördek ve köpeğimizin sahneleri çok eğlendirdi… 🙂 Ama ağladım ve hemen ailemi aradım film bittiğinde…

 6. Mutlaka, ama mutlaka bu filmi izleyin……

 7. Adam Sandler’ın tarzını sevmiyor ve filmlerini beğenmiyor olabilirsiniz ama bu filmi KESİNLİKLE İZLEYİN diyorum. Beckinsale’i bir komedi filminde hem de bu kadar başarılı şekilde görmek muazzam. Esprilerine bayıldığım, verdiği mesajları ve temposu ile nasıl bittiğini anlamadığım ender filmlerden biri. Sandler’ın babasıyla olan son sahnesinde ve filmin son sahnesinde istemsizce ağladığımı itiraf etmeliyim. Özellikle evliyseniz ve çocuğunuz varsa mutlaka izleyin beyler. Arşivimde her zaman olacak filmlerden biri. 10/9

 8. Ders niteliğinde bir eğlence…

 9. Abi böyle bir film yok.Muhteşem çoğu dram filminden çok daha insanın içine işliyo insanı ağlatacak duruma getiriyo.Sonu zaten harika ötesi.Yukarıda komedi ve fantastik’in yanına dramda yazmaları lazımdı.Uzun zamandır beni bu kadar etkileyen bir film çıkmamıştı en son bu durumu Can Dostum filmini izledigimde yaşamıştım.Bİr çok duyguyu insana aynı anda yaşatabiliyor.Gerçekten bu puandan çok daha fazlasını hakediyor.Hele insana filmin sonunda yaşattığı o duygu seli gerçekten çok çok beğendim şu an aklıma ne geliyorsa yazıyorum filmi yeni izledim.Belki duygularımı biraz fazla belli etmiş olabilirim.Ama gerçekten bu yazıyı buraya kadar okuduysanız bu filmi izleyin çoğu gözde büyütülmüş filmlerden çok daha iyi.Puanım:9.1/10

 10. Muhteşem efsane senaryo senaryo diyorum yıllardır aradığım film yıllardır senaryosunun can alıcı noktasını hep hayalimde süslediğim film olsa olsa böyle fantastik yapım olurdu.Kesinlikle izlenmesi gerekiyor bir de oyuncular eklenince keyif artıyor 10/8.6

 11. Adam Sandler olunca o film izlenir benim için. Gerçekten gülmekten öldüren bir filmi daha. İzlemenizi tavsiye ederim.

 12. Eskilere gidelim dedik.ddd ciddi eğlendim arkadaş o dönemlerde ne eğlenceli filmler varmış.ddd

 13. Ölmeden önce izlemeniz gereken kaliteli bir yapım. Göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

 14. yil 2018 ve hala okadar insanoğlu gelişemedi ne yazikki

 15. Her izlediğimde, her defasında ağladığım, duygulandığım nadir filmlerden biridir. Muhteşem ötesi örneklerle örneklendirilmiş ve insanın duygularına nokta atışı ile isabet eden bir senaryo ve oyunculuga sahip bir filmdi; şaheserdi. Bu hayatta her şey ailedir. Lütfen üzmeyelim onları. Gerisi inanın boş.

 16. Komik bir Adam klasiği. Keyifle izlenilecek bir yapım.

 17. Adam Sandler’in hiç bir filminden sıkılmam ama Click’ten ekstra olarak sıkılmam. Eğleneceğiniz kadar ders çıkartacağınız da bir film.

 18. Hayattaki önceliklerimize daha iyi karar vermemiz gerektiğini anlatan ve bunu yaparken eğlenceden ödün vermeyen güzel bir yapımdı. Paranın satın alamayacağı şeylerin aslında ne kadar değerli olduğunu bir kere daha görmüş olduk. Adam Sandler’ın kendini özgü espri ve mimikleri olayları daha eğlenceli bir hale getirdi. İyi seyirler..