İlginizi Çekebilir!
Burun Hızması Nasıl Gizlenir?

Burun Hızması Nasıl Gizlenir?

Okuma süresi: 2 dk, 7 sn

Burun hızmaları insanların karakterini yeni bir görüntü katabilir fakat bazen geçici olarak saklanması gereken durumlarla sıkça karşılaşılan biliyor. Okullarda ve işyerlerinde hızmayı saklamak ya da akşam yemeği sırasında ailenize göstermekten çekindiğiniz için saklamak isteyebilirsiniz. Böyle durumlarla karşılaştığınız zaman hızmayı saklamak için uygulayabileceğiniz çeşitli yöntemlere başvurmanız da büyük bir fayda göreceksiniz. Görüntü açısından size kendinizi İyi hissettiren bu aksesuarı toplum tarafından Siz uygulanmış Baskıdan dolayı dönemsel olarak çıkartılması ve tekrar saklanması gibi durumları nasıl gerçekleştireceğiniz de birlikte bakalım.

Öneriler

Hızmayı çıkarttıktan sonra eğer burnunuzu yeni değildir misiniz eğer yeni bir hızma takmanız gerekmektedir fakat burun deliği bir süredir var ise tamamen iyileşti ise kolayca çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Üstüne kapatıcı sürdükten sonra bir hızma takmadığını sadelik büyük bir siyah nokta gibi görünür Bunun kapatıcıyla gizleme şansınız bulunuyor kızmaya çıkarmak Eğer istemiyorsanız üzerine fondöten ya da kapatıcı sürebilirsiniz dikkatli olarak bakmayan biri piercing burada bulunup bulunmadığını anlayamaz. Fakat hızma tam anlamıyla Eğer net iyileşmedi ise bazı enfeksiyonların ortaya çıkması gibi durumlar söz konusu olabilir.

Her zamanki gibi hızınızı temiz bir plastik kızma ile değiştirdikten sonra bunların çoğunu burnunuzdan yassı Görülecek bir uca sahip olacaktır Bu sayede deliği ve hızmanın tamamen kapatmış ya da Dışarıdan bakıldığında kolayca fark edilemeyecek hale getirmiş olursunuz.

Burun deliğine fırçadan temiz bir kız yerleştirdikten sonra plastik yazma ile aynı şekilde yapacağınız bu metotta dikkatli bir uygulama göstermeniz gerekmektedir. Burun deliğini açık tutabilmek için kullandığınız her şeye her zaman alkolle dezenfekte ederseniz çok daha faydalı sonuçlar ortaya çıkarmış olacaksınız

En önemli tabii ki sağlık bölümü olmaktadır çünkü Eğer sağlıksız bir şekilde Bu ürünlerin kullanımını gerçekleştirir senin burnunuz da iltihaplanma ve enfeksiyon kapma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Alkolle dezenfekte etme bu alanda oldukça önemlidir Eğer ki evinizde yada Bulunduğunuz ayar içerisinde alkol bulunmuyorsa sirke kullanmanızı tavsiye ederiz.

Şuna da göz atabilirsiniz: Fotoğraf Lekelenmeleri Nasıl Geçer?

Bir Cevap Yaz

Ömer Ulusoy

Sizlere en azından sitemizde keyifli anlar yaşatmak için, doğru zamanda doğru bilgiler paylaşmaya çalışan sıradan bir insanım :)