İlginizi Çekebilir!

Bakış Açısı – Vantage Point (2008)

Okuma süresi: 1 dk, 8 sn

Herkese merhaba, Aksiyon ve polisiye türünde bir film önerisiyle tekrar karşınızdayım.

Bakış Açısı filminin konusundan kısaca bahsetmek istiyorum; Başkan Ashton’un İspanya’ya vardıktan kısa bir süre sonra kürsüde konuşma yapacağı sırada vurularak yere yığılır. Başkan Ashton vurulunca kargaşa baş gösterir, yakın korumaları Thomas Barnes ve Kent Taylor tüm bu kargaşanın içerisin de başkana ateş eden kişiyi bulabilmek için tüm becerilerini kullanarak her türlü ayrıntıya dikkat etmeleri gerekmektedir.

Amerika başkanına düzenlenmekte olan bir suikast planını bizlere farklı bakış açısı ile sunan Bakış Açısı filminde yaşanan suikast olayını farklı kişilerin gözünden gördüğümüzde olayı daha iyi anlayıp ve sonlara yaklaşıldıkça da tüm hikayelerin bir yerde kesişmesiyle mükemmel bir kurgu ortaya çıkıyor. Dünya genelin de 150 milyon doları aşkın bir hasılat elde etmiş bir film ve 1 ödülü 2 adaylığı bulunuyor. Başından sonuna kadar tempolu, mükemmel bir kurguya sahip, başarılı oyuncuların yer aldığı kesinlikle izlenmesi gereken bir film. İzledikten sonra yapmış olduğum bu film önerisini beğenirseniz aynı tarzda Yılan Gözler filmini izlemenizi de tavsiye ederim.

Bir Cevap Yaz

  106 Yorum

 1. momento yada crash gibi filmleri sevdiyseniz kaçırmayın. ama beğenmediyseniz uzak durun. bence puanı fazla ismi üzerinde bakış açısı…

 2. Cok begendim kurgusuna bayildim aksiyon hoşlananlar kacirmasin

 3. Yıllardır dvdsini gördüğüm her keresinde bir gün izliycem dediğim ve sonunda izledim film.Soluksuz serüven sinemaya değişik bakış açısı ilave etmişler zihin dolu senaryo hoş oyuncular neşeyle izleye bilirsiniz…10/8.2

 4. yılına göre iyi ama şimdiye göre eh işte daha iyi aksiyon filmleri var

 5. Çok iyi kurgulanmış bir filmdi sanki. Benim de beğendiğim bir vakadır filmi başa sarıp ayrıntıları yine ve değişik açılardan verme vaziyeti. Açılar değiştikçe, kimlikler düştükçe daha da bir coşku veren ve finalde vaka akışının çok iyi bağlandığı süratli bir filmdi. Film süresince asla bunalmadım ve finale doğru soluksuz izledim. Hatta izlerken vay be adamlar neler yapıyor dedim kurgu ve hadiselerin akışı harikaydı.

 6. vay be coşku ve merak dorukta dâhiyane mükenmel bir aksiyon filmiydi.
  aksiyon filmi beğenen biri değilim ama bunu harbiden iyi yapmışlar.
  10/8