Bajrangi Bhaijaan (2015) 1

Bajrangi Bhaijaan (2015)

Bu film benim şimdiye kadar izlediğim en iyi hint filmi. Filmin baş rolün de Salman Khan yer alıyor. Filmin konusu şöyle; Pakistanlı konuşamayan küçük bir kız vardır. Bu kızın adı Shahidadır (Harshaali Malhotra). Shahidanın annesi kızını tedavi ettirmek için Hindistana götürür. Ama maalesef küçük kız Hindistana gidiş yolculuğun da annesinin izini kaybeder. Annesi kızını almak için geri dönmeye çalışır ama askerler buna izin vermez. Hindistan da Shahidaya yardım edebilecek bir tek kişi vardır. o kişi de Pavandır (Salman Khan). Shahida ile Pavanın yolları bir şekil de kesişir ve Pavan küçük kızı ailesine ulaştırmaya çalışır. Ama acaba o küçük kızı ailesine ulaştırabilecek midir? Ayrıca filmde Salman Khan ile birlikte Karena Kapoor, Nawazuddin Siddiqui, Om Puri ve Sharat Saxena gibi oyuncular da yer almaktadır. İmdb puanı ise 8.2 dir. Bu filmi kesinlikle izleyin izlemezseniz pişman olabilirsiniz.

Bajrangi Bhaijaan (2015) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

    73 Yorum

  1. muhteşem baş yapıtlardan biri bence SALMAN KHAN farkı işte çok mesaj içeren vede çok ağlatan bir filmdi tek kelimeyle harika ötesi herkesin film arşivinde bulunması gereken bir film

  2. erkek adam ağlamaz derler yalan.ağlamaklı oldum.çünkü kpssden 90 almama rağmen atanıp bir yuva kurup böyle hanım hanımcık bir evlat sahibi olamadık.çok güzel film kesinlikle tavsiye ederim..

  3. şimdiye kadar izlediğim en mükemmel filmdi. İzleyin İzlettirin

  4. İnanılmaz bir film konusuda müthiş Salman Khan müslümanken burda başka bir dinde oynuyor ve 4 saatlik film bol zamaniniz oldugu zaman izleyin ama pişman olmazsınız.

  5. Osman anlaşılan sen filmi tam anlayamamışşın sana filmi anlamak icin bir kere daha izlemeni öneririm. Arkadaşlar siz Osmana inanmayin film cok güzel kesinlikle izleyin. Filmin ne kadar güzel olduğunu izleyince siz de goreceksiniz.

  6. Battal gazi filmini izleyin daha iyi. İlk 1 saati güzeldi gerisi vasat.

  7. Gerçekten muhteşemdi