İlginizi Çekebilir!

Aşk Gibi Bir Şey

Aşk Gibi Bir Şey Filminin Özet ve Detayları:

Colin Patrick Lynch tarafından yazılmış ve Nigel Cole tarafından yönetilen ” Aşk Gibi Bir Şey”, aşk için mücadelede yetersiz kalan iki yetişkinin hikayesi. Filmde inkar edilemez bir romantizm varken, bir “komedi” olarak kabul edilemeyecek kadar da ciddi.

Oliver (Ashton Kutcher) ve Emily (Amanda Peet), Kaliforniya’dan New York’a uçuş yapan üniversite öğrencileri olduklarında bir araya geldiler; Emily kendiliğinden Oliver’ı uçakda kandırdı ve önümüzdeki birkaç gününü şehirde beraber geçirdiler.

Ancak ayrıldıklarında, Emily açık bir şekilde ilgilendiği halde Oliver ile ilişki kurmamaya karar verdi. Önümüzdeki birkaç yıl içinde koşullar onları birbirlerinin yollarına sokmaya devam etti ve yıllar geçtikçe Oliver ve Emily birbirlerine güvenen yakın arkadaştırlar. Her ikisi de yine de romantik bir seviyede birbirlerinden tamamen zıt olduklarından hala eminler.

Yanlış iletişimi ve kötü zamanlamanın büyük bir aşk olayını önlemek için komplo kurduğu yedi yıllık destan haline dönüşür. Adını koyamadıkları bu hikayeleri, bir arkadaşlık mı yada daha ötesi mi?

 

İMDB:6,6/10


Vizyon Tarihi: 27 Mayıs 2005
Süre: 1s 47dk
Yönetmen: Nigel Cole
Başrol Oyuncuları: Meghan Markle, Ashton Kutcher, Amanda Peet
Tür: Komedi, ,
Dağıtımcı Firma: Belirtilmedi

Bir Cevap Yaz