Arrow (2012 – Devam Etmekte)

Arrow (2012 – Devam Etmekte)

Green Arrow çizgi romanından esinlenerek yapılmış ve 3. sezonunu bitirmiş bir dizidir kendileri. Fantastik ögeleriyle bitmeyen macera ve aksiyonuyla tavsiye ettiğim diziler arasına girdi. Gelelim konusuna:

Oliver Queen zengin bir playboydur. Babası ve kız arkadaşının kardeşiyle çıktığı tekne gezisinde kaza geçirir ve gemi batar. Kendisi ıssız bir adaya düşer. Dizimiz bu adadan kurtarılışıyla başlıyor fakat sık sık yaptığı geri dönüşlerle eskiden yaşadığı maceraları da görüyoruz. Sırlar ve heyecanla dolu bölümler sizi bekler.

Fantastik ögeler içeriyor dedik tabi ki çoğunda olduğu gibi Arrow’da da bazı abartmalar görebiliyoruz. Göze batan hatalar sahte oyunculuklar içeriyor az çok. Fantastik dediğimize bakmayın ana karakterimizin öyle güçleri yok normal kendini eğitmiş bir insan kendisi.

Bizi en çok çeken de olayların detayları, saklanan kısımları ve aksiyonu tabi ki. Siz de ben aksiyon severim adam koşsun uçsun kaçsın diyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Eklemeden geçmeyelim Arrow yan karakterlerinden The Flash isimli bir dizi daha oluşmuştur. Her sezon 1 ortak bölüm çekiyorlar.

İyi seyirler…

Arrow (2012 – Devam Etmekte) Filmin Fragmanı

 

Bir Cevap Yaz

    1 Yorum

  1. Arkadaşlar aksiyon severler içinde bilimkurgu da var çok iyi bir dizi kesinlikle ŞİDDETLE TAVSİYE ediyorum.. Başrol oyucusu Stephen Amell diziye çok ama çok yakışıyor .. şuan 4 sezon yayınlandı ve ben 5. sezonu dört gözle bekliyorum..

    film-önerileri ailesine teşekkürler..