21 Jump Street – Liseli Polisler (2012)

21 Jump Street – Liseli Polisler (2012)

 

21 Jump Street

Buz gibi havalar yoldaymış, dışarı çıkmak istemeyip battaniye altında pinekleyecekler için eğlenceli vakit geçirmeye uygun, komik, çıtır çerez bir film 21 Jump Street. Orjinali, başrolünde Johny Depp’in de olduğu bir dizi aslında. Filmde başrollerde, bu tarz geyik Amerikan filmlerin vazgeçilmezi Jonah Hill ve Channing Tatum var.

Liseden beri arkadaş 2 beceriksiz polis, bir uyuşturucu çetesini çökertmek için tekrar liseli olurlarla neler olur? Cevaplar fazlasıyla komik şekilde filmde. Devam filmi olan 22 Jump Street’i de izleyin mutlaka o biraz daha eğlenceliydi. Orjinal versiyonu olan diziye ve güncel pek çok konuya da atıfta bulunan film kafa dağıtmak, gülmek için ideal.

Liseli Polisler (2012) Filmin Fragmanı

Bir Cevap Yaz

  66 Yorum

 1. orta halli cümbüşlü bir film.. zaman ayırmaya kıymet mi ? tabiki de bedel : izleyin..

 2. iyi bir komedi filmiydi.zenci bir başrol kişilik beceriksizliği vardı yalnızca : izleyin 7/10

 3. filmde johnny deep in görünmeside çok güzel olmuş zati 1987 senesindeki dizisinde o oynuyordu 😀

 4. Klişe, başından sonu varsayım edilebilir, kendi çapında ileti evhamlı, sabun köpüğü bir imal. İzlerken sıkılmazsınız. Zaman geçirmek için seçilebilir. Sevinçli seyirler dilerim.

 5. tüm amerikan klişeleri katılarak komedi yapılmaya çalışılmış bir iki sahne dışında tebessümmek fiilini dahi uygulayamadığımız bir film.İki seriymiş. Azıcık üzüldüm.İkincisini de izlemem gerekecek istemeyerek de olsa ikincisine geçerek iyi seyirler diliyorum.

 6. Johnny Depp :

 7. Orta halli bir komedı fılmı 6/10

 8. Hoş eğlenceiliydi.Çok gülünç değildi ama yinede izlerken gülümse ettiriyor ve eğlendiriyor..ben beğendim oyunculuklarda hoştu
  7,5/10

 9. Cümbüşlü ve zaman geçirmek için birebir olan bir imal

 10. ehhhh işteee

 11. Harbiden hoş filmdi izlerken hiç bunalmadım 8.1/10

 12. keyifle izlenecek bir film. pişman olmazsınız 7.5/10

 13. hoş bi film

 14. Johnny’i görünce donup kalmıştım. Bir kaç saniyeliğine de olsa görmeye bedeldi. Filme kazançsak çok zaferli ve sevinçli bir imal.

 15. naber slim shady ??? hoş film 7.8/10

 16. Hoş filmdi , imdb sini hakkediyor :